blog

Keloğlan Ve Arkadaşları Çocuklarla Buluştu

 Keloğlan ve arkadaşları, Merinos AKKM'de çocuklarla buluştu

Türkiye turnesi çıkan TRT Çocuk ekranlarının en sevilen yüzlerinden Keloğlan ve arkadaşları, Merinos AKKM'de düzenlenen müzikalde Bursalı çocuklarla buluştu.

TRT Çocuk ekranlarının sevilen karakteri Keloğlan ve arkadaşları, çizgi filme sadık kalarak hazırlanan 'Keloğlan Masalları Müzikali' ile Atatürk Kongre Kültür Merkezi'nde (Merinos AKKM) miniklerle buluştu.

Türkiye turnesi çıkan TRT Çocuk ekranlarının en sevilen yüzlerinden Keloğlan ve arkadaşları, Merinos AKKM Orhangazi Salonu'nda düzenlenen müzikalde Bursalı çocuklarla buluştu. Keloğlan, Bilgecan Dede, Balkız, Karavezir, Uzun, Huysuz, Muhafızlar ve dansçı karakterlerinin yer aldığını gösteride, özel hazırlanan şarkılar, dekor ve oyuncuların performansı miniklerin ve ailelerinin beğenisini kazandı. Çizgi filmde kullanılan orijinal seslerin ve aslına uygun hazırlanmış kostümlerin kullanıldığı müzikal, çocuklara eğlenceli dakikalar yaşattı. Keloğlan, şarkılarının yanı sıra eğlendirici ve öğretici oyunlarda sergilendi. Senaryosu Keşif Yapım senaryo ekibi tarafından hazırlanan proje, Keşif Yapım Organizasyon, Animax ve TRT iş birliğiyle yapılıyor.

KAYNAK