blog

Keloğlan Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi'nde

Türkiye'nin alışveriş merkezi yönetiminde lider şirketi Cefic tarafından yönetilen Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi sömestr etkinlikleri kapsamında masal kahramanı Keloğlan'ı miniklerle buluşturuyor

25-26 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilecek etkinlikte; etkinlik alanına Bilgecan Dede Evi, Kara Vezir'in Şatosu ve Keloğlan Masalları tak'ı yerleştirilecek, çocuk gelişimcileri gözetiminde Keloğlan Masallarının kahramanlarının kes-yapıştır ve boyama yöntemleriyle yapılan kuklaları etkinliğe katılan çocuklara hediye edilecek.

Keloğlan masalları Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi'nde

Türkiye'nin alışveriş merkezi yönetiminde lider şirketi Cefic tarafından yönetilen Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi sömestr etkinlikleri kapsamında masal kahramanı Keloğlan'ı miniklerle buluşturuyor. 25-26 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilecek etkinlikte; etkinlik alanına Bilgecan Dede Evi, Kara Vezir'in Şatosu ve Keloğlan Masalları tak'ı yerleştirilecek, çocuk gelişimcileri gözetiminde Keloğlan Masallarının kahramanlarının kes-yapıştır ve boyama yöntemleriyle yapılan kuklaları etkinliğe katılan çocuklara hediye edilecek.

Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi'ndeki 12:00-17:30 saatleri arasında gerçekleştirilecek etkinlikte; Keloğlan, Bilgecan Dede ve Tilkican Dede skeci sunulacak, düzenlenecek yarışma, etkinlik ve sahne gösterilerinin yanısıra, gün içinde tekrarlanan sahne programları ve etkinliklere katılan seyircilere, grup halinde ücretsiz fotoğraf çektirme imkanı da sunulacaktır. Etkinlik alanına kurulacak fotoğraf  çekme kabini ile dileyen misafiler çektirdikleri fotoğrafları hemen teslim alabileceklerdir.

Sömestr etkinlikleri kapsamında; 1 Şubat tarihinde kukla dans ve yürüyen enstrümanlar, 2 Şubat'ta maskot bando, 8 Şubat tarihinde ahşap hediye kutusu atölyesi ve 9 Şubat'ta ise ilk günlüğüm atölye çalışmaları düzenenecektir.


Etkinlik Programı

25-26 Ocak

Keloğlan Masalları
1-2 Şubat
Kukla Dans ve Yürüyen Ensturmanlar
Maskot Bando
8-9 Şubat
Ahşap hediye kutusu ve İlk günlüğüm atölyeleri

Carrefour Bursa AVM, bin 900 metrekarelik bowling salonu ve bin 500 koltuk kapasiteli 6 salonlu sinemasıyla Bursa'da yalnız alışverişin değil aynı zamanda eğlencenin de merkezi konumunda. 2011'den beri yenilenen yüzüyle Bursalılara hizmet vermeye devam eden Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi, 100 bin metrekare alan üzerine kurulu yapısı ve 10 bin metrekarelik alana sahip CarrefourSA Hipermarket ile Teknosa, Bimeks, Koçtaş, Yataş, Flo, Koton, LCW, DeFacto, Joker gibi büyük mağazaların yanı sıra yerli ve yabancı 131 markaya, Bursa'daki en çeşitli yeme içme alternatiflerine ve eğlence birimlerine tek çatı altında kolayca ulaşmanızı sağlıyor.

www.ceficturkey.com

Cefic Türkiye hakkında:

1986 yılında Avrupa'da faaliyetlerine başlayan Cefic, 19 yıldır Türkiye'de Cefic Türkiye olarak, alışveriş merkezleri ve ticari gayrimenkul projeleri için kiralama ve yönetim hizmetlerinin yanı sıra yatırım, proje geliştirme danışmanlığı sunmaktadır.
85 kişilik profesyonel ekibiyle Cefic, kiralama; gayrimenkul ve alışveriş merkezi yönetimi çatısı altında tesis yönetimi, mülk yönetimi pazarlama, halkla ilişkiler, finansal ve hukuksal danışmanlığı hizmetleri sunmanın yanı sıra konsept, dizayn ve mastır plan hazırlanması; fiyatlandırma ve finansal ekspertizi de içeren yatırım ve proje geliştirme danışmanlığı yapmaktadır.
Uluslararası bağlantıları ve bilgi birikimiyle danışmanlık verdiği yatırımcı ve kiracılarını büyüme ve konsept konusunda en verimli sonuçları almaları için destekleyen Cefic, 700.000 metrekarenin üzerinde alışveriş merkezi alanı yönetmekte ve yılda yaklaşık 85 milyonun üzerinde ziyaretçi ağırlamaktadır.

Cefic, başarısını kanıtlamış bir kurum olarak mükemmele ulaşma yolunda çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

KAYNAK